Recenze Superlux

• Fajn zvuk
  • Rozumná cena
  • Opravitelná
  • Pohodlná
  • Snad jen, že jsem nepřišel na to, jak se dají vrátit polštářky zpět
  • Kabel je dost dlouhý na běžně nošení, ale člověk to ocení, když je zapojí do pc nebo komba

Za tu cenu hrají zkrátka superluxusně! Původně jsem je kupoval jen ke kytaře, ale hrála tak dobře, že je používám prakticky na vše. Na hudbu jsou super, ani přebasovaná, ani zkreslená. Celkem dobrá jsou kupodivu i na hraní her, netlačí a dobře izolují zvuk. Po čase se mi uvolnil jeden repráček ve sluchátku. Šlo to poměrně dobře opravit, sluchátka nejsou lepená, ale šroubovaná, což je velké plus a opravu to značně usnadňuje. Bohužel jsem pak nedokázal dostat zpátky ty polštářky (to by mělo být to nejlehčí) a budu je asi muset přilepit :) Také, když je napojíte do mobilu, hrají sice dostatečně hlasitě, ale ne tak, jak dokážou nejhlasitěji. Asi, aby vám to při zapojení do komba neutrhlo uši. Jinak to jsou ale super sluchátka, jejichž zvuk je m na výborné ůrovni.

Přidáno: 22. prosince 2014

• vše

ok

Superlux PRO H7FMKII

Superlux PRO H7FMKII

Ověřený zákazník KytaroveCentrum.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. prosince 2014

Zakoupeno v KytaroveCentrum.cz

ještě jsem ho nevyzkoušel, ale provedení pěkné

Přidáno: 8. prosince 2014

• hodně kvalitní zvuk perfektní rozsah
  • jsou hodně velká, a vůbec neizolují zvuk od okolí takže na ven nebo do šaliny to fakt není, ale na doma studiovky super

dobrý poměr cena výkon ,

Přidáno: 29. listopadu 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

výborný zvuk za dobré peníze

Přidáno: 25. listopadu 2014

(naposledy upraveno 25. listopadu 2014)

• Jsou opravdu pohodlne a celkem povedena kopie beyr....
  • . co se tyce zvuku tak opravdu nic moc.. a to hodne!! Nechapu jak tu nekdo muze v recenzi napsat enco jineho... uz jsem vyzkousel spousty sluchatek ale tyhle opravdu dobre nehrajou... chyby basy a celkove je zvuk nepresny. :( za tu cenu radeji akg overena kvalita!!

nic moc...

Přidáno: 20. listopadu 2014

Zakoupeno v Kytary.cz

• opravdu kvalitní studiová sluchátka

Přidáno: 18. listopadu 2014

• skvely pomer cena/kvalita
  • velky rozmer

pokud vas stve, ze sluchatkam se porad nici kabel a nehledate sluchatka za 5000, pak tohle je myslim si dobra volba. Hraji pekne. Navic vam v tramvaji dodaji vyzor geeka a podivina, coz vam zabezpeci klid a odstup od ostatnich.

Superlux HD631

Superlux HD631

Přidáno: 17. listopadu 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Dobrý zvuk díky rozumným parametrům impedance
  • Věrná reprodukce všech pásem (nejsou přebasované, stejně tak výšky netrhají uši, zkrátka vyvážené)
  • Perfektně sedí na hlavě

Doporučuji pro mírné audiofily. Vždy se dá koupit "lépe", ale jako zlatou střední cestu bych tato sluchátka rozhodně viděl. Potěší také kroucený kabel, odpadává tak nutnost "motat" drát. Vše dostanete pěkně zabaleno, jak už to u této cenové kategorie bývá. Celkový dojem je perfektní.

Superlux E205U

Superlux E205U

Přidáno: 1. listopadu 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Krásný vzhled, kvalitní materiál, pro nenáročné i slušná kvalita.
  • Nevhodný podle mé zkušenosti pro písničkáře / Zpěv a kytara, chce to více než rozsah do 18000, leží tu a dál používám zabudované mikrofony v notebooku, mají větší rozsah, více výšek ale to je můj osobní problém a moje hodně vysoké nároky, málo jsem to promyslel, chyba byla na mé straně.

Doporučuji všem, na Y.T. pod tím názvem najdete i videa.

Přidáno: 27. října 2014

Zakoupeno v Kytary.cz

Perfektni klavesy pro zacatecnika, supr zvuk, take vyukovy system je zajimavy. Provedeni je vyborne, oproti jinym produktum v dane cene se nikde nic neprohyba a zvuk z reproduktoru je jednoznacne skvely.

Přidáno: 8. října 2014

(naposledy upraveno 8. října 2014)

• cena!
  • zvuk
  • neutrální dynamika
  • zpracování
  • příliš velké
  • odhlučnění okolí( polouzavřená, ne uzavřená ! )

nejedná se o DJ sluchátka, jak je chybně uvedeno výše v popisu, základem je plochá(neutrální) křivka reprodukovaného zvuku
vycházejí z čínského studiového modelu Superlux HD 681 s koncovkami (B, RD...), které znamenají potlačení nebo zvýraznění určitých frekvencí u jednotlivých typů sluch. pro poslech daného žánru, dynamiky...ze tří typů vznikly následovně tyto EVO, které by měli být univerzální napříč všem možnostem nastavení
Zvuk je příjemný, konkrétní, vykreslený ve všech frekvencích, obzvláště v nižších a středních výškách. Pokud nehledáte dunivé basy, i ty se vám tady budou zamlouvat.
Sluchátka jsou ideální k poslechu jazzu, rocku a orchestr. hudby
V této cenové relaci těžko budete hledat(v porovnání kvality repr.zvuku)konkurenci

Po praktické stránce jsou příliš mohutná, velká a po půl hodině nošení se vám začnou potit uši.

A pozor, jedná se o polouzavřenou konstrukci, okolí lze vnímat celkem snadno

Superlux HD-662

Přidáno: 17. září 2014

• Kvalitní zvuk
  • Nízká cena
  • Rozpojitelný kabel
  • Nejasné značení L/R (pravá je červená,ale to jsem našel až na netu)
  • Slabé kabely(ale zatím vydržely)

Vynikající zvuk v poměru výkon/cena, po přechodu z mainstream špuntů je to o úplně jiném zvuku.

Přidáno: 4. září 2014

• Za tu cenu výborný zvuk
  • Nepohodlné koženkové náušníky, které mě tlačily.

Koupeno v Muziker Praha Anděl, možnost vyzkoušení.
Zvuk prakticky stejný jako Beyerdynamic DT 990, které stojí 4.000 Kč, ale které mají daleko pohodlnější velurové náušníky.

Podrobné srovnání uvádím na http://premsvo.wordpress.com/

Přidáno: 20. července 2014

Vyhovuje mím potřebám

Přidáno: 6. července 2014

• perfektne cisty, verny a ostry zvuk
  • idealni pro tvorbu i masterning
  • dobre odtlumeni okoli
  • nausniky jsou velke opravdu jen tak tak
  • krouceny kabel, bez prodluzky prakticky nelze pouzivat.

sluchadla jsem vzal k tvorbe a masterningu, na coz jsou naprosto dokonale. zvuk je skutene takovy, jaky je. zadne prikreslovani ci zduraznovani nektereho pasma. vyborny je ovsem i na poslech, samozrejme za predpokladu poradneho zvukoveho vystupu. napriklad zimmer nebo i nekteri (dobri) moderni producenti (rundimental, john newman) se na sluchadlech poslouchaji opravdu velmi dobre. musim ale zduraznit, ze sluchatka nic nezamaskuji, pokud je track od horsiho producenta/spatne namasterovan, okamzite slysite nesrovnalosti mnohem vyraznejsi nez na studiovych monitorech.
kdyby nebylo toho krouceneho kabelu ktery je proste silene kratky a taha za sluchadla, dal bych urcite plny pocet. pokud to ovsem dokazete prominout, zarucuji vam ze za podobne penize neexistuje nic, co by se mohlo v profesionalnim segmentu co se tyce zvuku s timto rovnat.
Super!

Přidáno: 1. července 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Kvalitní sluchátka, zcela mi vyhovují, ale nejsem žádný audiofil

Superlux HD651

Superlux HD651

Ověřený zákazník DRUMCENTER.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 16. června 2014

(naposledy upraveno 16. června 2014)

Zakoupeno v DRUMCENTER.CZ

• Vcelku tlumí, hrajou a jsou levný
  • jsou levný

Spokojenost za ty prachy

Přidáno: 1. června 2014

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Levná ale kvalitní sluchátka.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]