Recenze Superlux

Přidáno: 3. listopadu 2015

Zakoupeno v Kytary.cz

• Špičkové za tuto cenu. Po pravdě až neuvěřitelně kvalitní.
  • Dvě šňůry a připojení hned u ucha patrně zajistí, že si už příště nevytrhnu 3,5 jack zdířku z počítače, až o kabel zakopnu. A také doufám, že bude snadnější vyměňovat pouze kabel, zatímco sluchátka mi zůstanou k dispozici i nadále. Letování konektorů je sisifovská práce.
  • Konstrukce je velmi pevná, drží na hlavě opravdu pevně a s tím souvisí, že jejich součástky při pohybu nedělají žádné vrzavé a jiné zvuky.
  • Nezvykle pevné sevření uší.

Perfektní pro začínající zvukaře a DAW skladatele. Rovněž pro náročné fanoušky klasické i jiné hudby, kteří si chtějí vychutnat ojediněle čistě vykreslený zvuk všech nástrojů, ruchů atd. Velmi doporučuji.

Superlux HD-681B

Superlux HD-681B

Přidáno: 3. listopadu 2015

Zakoupeno v Kytary.cz

• Za tuhle cenu bezkonkurenčně skvěle artikulují hudbu.
  • Šasi sluchátek není úplně tiché. Zvuk se mi zdál sice skvěle artikulovaný, ale mohl by být plnější jako je tomu u Superlux 668

Skvělé, manželka si je nemůže vynachválit, jsou prý nejlepší, co kdy měla.

Přidáno: 2. listopadu 2015

Přidáno: 29. října 2015

• Dobrá cena
  • Vyhovující parametry
  • Funkční pouze levé sluchátko

Výrobek se mi líbí jak po stránce vlastností - stereo - dobře chrání před vnějším "hlukem" ..., tak po stránce vizuální.

U mého výrobku však byla skrytá vada, kdy sluchátka hrála pouze do jednoho ucha. Z tohoto důvodu jsem požádal o výměnu, která se však dosud neuskutečnila.

Další hodnocení - až po obdržení nových sluchátek.

Přidáno: 27. října 2015

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• V této cenové kategorii naprosto nečekaně kvalitní zvuk.
  • Nápaditě vyřešený připojovací jack pro iniverzální použití.
  • Za takovou pořizovací cenu hledat mouchy, by bylo nechutné pedantství ...

Ve srovnání s daleko dražšími výrobky firem, se zaměřením na poloprofesionální a studiové komponenty, tahle sluchadla určitě nezklamou. Zvuk je vyvážený a přirozený v celém slyšitelném pásmu.

Anonym Anonym

Přidáno: 27. října 2015

• odpojitelný kabel
  • tvrdé náušníky

Na to, jak jsou ta sluchátka v recenzích vychválena, tak mě nějak neoslovila. Tvrdé náušníky a zvukový projev? Chybí basy a zvuk je tak nějak plochý, že si musím pohrát s ekvalizérem (poslouchám např. Rammstein). Chybí jim jaká si živost a vzdušnost. Samozřejmě za tu cenu jsem to ani nečekal.

Přidáno: 13. října 2015

Zakoupeno v Kytary.cz

• Výborný zvuk, velké tlumící ušnice, příjemné zpracovnání, poměr výkon cena. Příjemně se nosí, spokojenost.

Superlux E205

• Kvalití zvuk
  • Žádný šum
  • Provedení
  • Žádné proti jsem nenašel

Dobrý mikrofon za super cenu

Přidáno: 7. října 2015

(naposledy upraveno 7. října 2015)

Zakoupeno v Kytary.cz

• Dobrý zvuk, dobře slyšitelné detaily.

Přidáno: 6. října 2015

• Dobrá výdrž
  • Samoupravovací pás
  • Kvalita
  • Kabel není vyměnitelný

Nejlepší sluchátka pod 1000 korun.

Přidáno: 7. září 2015

Zakoupeno v Kytary.cz

• Velmi přesný, vyrovnaný, až analytický zvukový projev
  • Výborný poměr výkon/kvalita/cena
  • Odpojitelný kabel a dodávané 2 délky kabelů - 1m a 3m
  • Slušná konstrukce sluchátek, dobře padnou a drží
  • Nízká hmotnost
  • Originální náušníky neoplývají pohodlností, ale za tu cenu... :)

Při výběru nových sluchátek v lednu 2015 jsem se rozhodoval mezi těmito Superluxy a Samsony SR850, které jsem měl vyhlídnuté už delší dobu. Přednesem jsou tato sluchátka údajně velmi podobná, avšak SR850 mají nižší impedanci. Pro Superluxy jsem se nakonec rozhodl kvůli ceně (měl jsem je za 740,- a Samsony bych pod 900,- nesehnal) a vlastnosti odpojitelného kabelu. A tak je mám od začátku února doma.

Koupě rozhodně nelituju. Zvuk mi vyhovuje po všech stránkách. Díky polootevřené konstrukci samozřejmě netlumí okolní zvuk tak dobře, avšak rozhodně dostatečně. Středy a výšky - parádní. Basy tak akorát, nepředuněné, přesné, což potvrzuje vyrovnanost projevu. Říká se, že analyticky laděná sluchátka nejsou pro běžný poslech moc zábavná, což si však nemyslím. Srovnával jsem zvuk s herním headsetem Creative Sound Blaster Tactic3D Alpha (není můj), špuntovými sluchátky Sony MDR-EX100AP a ten zvuk je prostě úplně jinde. Už nikdy nebudu nad žádným gaming headsetem kolem 1k ani uvažovat.

Superluxy používám na svém PC k poslechu hudby (modernější i klasická z různých soundtracků) a hraní her. Z multiplayerových her hraju dost pouze CS:GO a právě v této hře mi analytická přesnost zvuku značně vyhovuje. Při poslechu na svém telefonu Sony Xperia L se dostavil očekávaný problém: díky impedanci 56Ω a tišším zvukovým projevem na originální Sony stock ROM (zřejmě tak v Sony chtějí chránit sluch svých zákazníků) musím hlasitost pro optimální poslech nastavovat na 75% a více. Na stock ROM jsem se ale z mnoha důvodů vykašlal a po nahození CM12 a 12.1 je zvukový výstup telefonu o poznání hlasitější. Tím chci říci, že u přenosných zařízení může být vyšší impedance problém a je třeba s tím počítat.

Celkově kromě původních náušníků (stále je mám, možná časem nahradím) jsou HD-668B vynikající. Doporučuji!

Přidáno: 7. září 2015

Zakoupeno v Kytary.cz

• výborný zvuk-skvělé basy a prokreslené výšky, sedí na uších a skvěle izolují. Na svoje kvality jsou opravdu levné

doporučuji k poslechu domácí hudby z PC či HiFi a přes jednoduchý zesilovač i k TV

Superlux D112

Superlux D112

Přidáno: 3. září 2015

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Hezký design, poctivě vypadající robustní provedení (cca 350g bez kabelu), propouští harmonické jen 100 - 6000kHz což je srovnatelné s Shure 520 DX "Green Bullet" (100-5000kHz).
  • Cena.
  • čingčong kopie

Rozhodoval jsem se na základě porovnávání těch dvou mikrofonů v diskusích na internetu. Nejsem žádný velký odborník a sám jsem neměl možnost porovnat s 520DX . Ale řekl bych, že mikrofon ořezává frekvence právě na tu správnou "chicago blues prašivinu" a po pár zkouškách s kapelou se mi jeví jako kamarád.

Anonym Anonym

Přidáno: 27. srpna 2015

• Perfektni zvuk, perfektni odjimatelny kabel. Mnohem lepsi nez ty ******* Herni headsety za premrstene ceny. Kaslete na 7.1 a 5.1 sluchatka je to jenom marketing.
  • Nutna vymena nausniku. nejlepsi budou HIFIMAN https://www.audigo.cz... maji je i na EBAYI
  • Maji 56 ohmu takze mozna bude potreba zesilovac. Moje vestavena zvukovka to neutahne tak ja bych si pral.

Jeden z nejlepsich pomeru cena/vykon jaky muzete v CR sehnat.Sceknete tohle video https://www.youtube.com...
jestli umite anglicky teda.

Superlux HM-6

Superlux HM-6

Přidáno: 24. srpna 2015

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• skladnost, použitý materiál, vzhled no prostě úžasná trojnožka na mikrofon a drží na tom i pop filter a to se vyplatí

Zakoupil sem produkt protože velké rameno více méně zabíralo moc místa a cestování s ním nebylo pohodlné zatím co tento se vejde na stůl i do batohu takže všichni kupujte. Páčko

SUPERLUX DRK A5C2

SUPERLUX DRK A5C2

Přidáno: 26. července 2015

• super
  • dva mikrofony potřebují napájení

vcelku jsem spokojen

Superlux HD631

Superlux HD631

Ověřený zákazník HUDEBNICENTRUM.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 1. července 2015

(naposledy upraveno 1. července 2015)

Zakoupeno v HUDEBNICENTRUM.CZ

• Dobrý, vyvážený zvuk
  • Kvalitní použité materiály a tedy i zpracování.
  • Těžký kroucený kabel, ale je kvalitní (dle potřeby můžete dát kratší a lehčí)
  • Trochu tlačí na uších, to je však individuální.

Tyto sluchátka jsem koupil ze zvědavosti, krátkodobé cenové akci a také z důvodu sluchátkové mánie kterou trpím (nedá se léčit). Ve své sbírce mám již od této značky Superlux HD 661, tak jsem po dobré zkušenosti s tímto modelem vyzkoušel i tento model.
Po zvukové stránce se jim v této cenové kategorii nedá nic vytknout. Nejprve jsem myslel, že budou díky 51 mm měničům trochu více basovat, ale jak zde již bylo v recenzích napsáno jsou zvukově dobře vyvážený a zřetelný ve všech pásmech. Prostě na poslech diskotékové hudby je jich vážně škoda. Dobrá citlivost sluchátek umožňuje hlasitý poslech i z mobilního telefonu či méně kvalitního MP3 přehrávače. Mají silnější přítlak a po delším nošení trochu bolí uši, ale to je u každého individuální. Kroucený kabel je kvalitní a proto i trochu těžký, není to proto na běhání po městě ( dá se dle potřeby měnit). Superlux mě opět nezklamal a najdou si určitě v mé 20 kusové sbírce své místo.

Superlux HO 8

Superlux HO 8

Přidáno: 27. června 2015

• Nízká cena
  • Kvalitní zvuk
  • V balení není kabel
  • Plastový kryt

Kondenzátorový mikrofon za velmi přijatelnou cenu
Použití bez problémů
Nejspíše bych uvítal možnost vypnout

Zobrazuji 441 - 460 ze 500 recenzí 1...21 22 [ 23 ] 24 25