Recenze Superlux

Přidáno: 13. února 2016

• Super zvuk
  • NIC

Hrají SUPER! Poslouchám hlavně Hard&Heavy a chvíli jsem si musel zvykat na ostré výšky, ale už je to v pohodě! Basy a středy též k maximální spokojenosti!!! Začal jsem vnímat i tóny, které jsme dříve neslyšel! Při delším nošení trošku bolí uši, ale vzhledem k ceně, nepodstatné!!!!

Superlux HD-662

Superlux HD-662

Přidáno: 4. února 2016

Zakoupeno v Kytary.cz

Skvele sluchatka, kupoval som na odporucanie z internetu a dobre som urobil

Přidáno: 2. února 2016

• CENA/VÝKON
  • zvuk (vyrovnaný)
  • zpracování
  • vzhled
  • náhradní náušníky, redukce, kabel
  • malá hodnota impedance - vybudí je i obyč. tablet
  • malinko zastřené středy
  • izolace okolních zvuků

V této cenové relaci si myslím, že nenajdete lepší sluchátka, co se týče zvuku. Hrají jako sluchátka za 2000kč - 3000kč. Pokud nekoukáte na značku ale na kvalitu za rozumnou cenu, je toto skvělá volba a rozhodně nelituji.

Přidáno: 27. ledna 2016

• nepochopitelný poměr výkon/cena
  • vyrovnaný, detailní zvuk, s maličkým zvýrazněním nižšího basu
  • výměnné náušníky - ty velurové jsou velmi pohodlné
  • výměnné kabely - 1 a 3 m
  • pytlík na přenášení
  • velmi lehce zastřený zvuk
  • lehce utopené středy (ale zpěv zní výborně)
  • velmi lehký náznak "kelímkového efektu", tedy duté reprodukce typické pro uzavřené typy
  • špatná až žádná izolace od okolních zvuků, tedy v tomto případě naopak na úrovni otevřených typů

Nepochopitelný poměr cena/výkon je u těchto sluchátek realitou. Skutečně je lze srovnávat se značkovými sluchátky v ceně 2000 - 3000 Kč. Taiwansko-čínský výrobce se diplomaticky řečeno "inspiroval" u světoznámých značek, především u AKG. Výsledkem jsou dobře navržená, skvěle hrající, pohodlná sluchátka.

Zvukově jsou vyrovnaná s maličkým propadem ve středech a maličkým zvýrazněním zejména nižšího basu, jinak je zvuk ukázněný, analytický, prokreslený (ač detaily na úrovni sluchátek za 6000,- Kč nemá), s dobře odlišenými nástroji. Zvuk je spojitý, přitom jednotlivá pásma jsou dobře odlišena. Prostor není nic moc, řekněme základní, dostačující.

Doporučuji je spíš pro domácí Hi-fi použití, než pro profesionální sféru - zejména kvůli špatné izolaci od okolních zvuků.

Vpodstatě za tuto cenu nelze koupit sluchátka jiného výrobce, která by se kvalitou těmto Superluxům blížila (odhlédneme-li například od jiné čínské značky Taksatar, která se však na českých webshopech nedá sehnat)

Sluchátka velmi doporučuji.

SUPERLUX PRA 383D XLR

SUPERLUX PRA 383D XLR

Přidáno: 23. ledna 2016

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• velice dobře snímá strunné akustické nástroje
  • byl mě doporučen Vaším personálem pro užití na dobro

zatím jsem s produktem při krátkodobém provozu spokojen má velmi dobrou snímací schopnost nejen na dobro, ale i na foukací harmoniku

Přidáno: 20. ledna 2016

• Drahý zvuk
  • Kroucený kabel

Mám ve studiu nekolik uzavřených sluchátek, ale tyto kupodivu hrají nejlépe, ač jejich pořizovací cena je cca 30% ceny ostatních. Důvodem je jejich vzor, tedy sluchatka Bayerdynamic, ktere jsou samozrejmě o poznání lépe zpracována, ale zvukově.. (mají lepší podání výšek), téměř identická.
Tedy, pokud si chce někdo koupit opravdu dobrá, uzavřená, pohodlná, bytelná a dobře hrající sluchátka na celý život, zvoli originál, pokud si chce nekdo koupit dobrá, uzavřená a dobře hrající, zvoli HD 660.

Superlux HD651

Superlux HD651

Přidáno: 19. ledna 2016

• vzhledem k ceně (200kč) obrovské překvapení
  • společný kabel jen k jedné z mušlí, navíc se zdá být bytelný.
  • při vyšší hlasitosti a zároveň nastavení Bass boosteru basy slyšitelně přehlušují středy a výšky

na produkt jsem narazil omylem a vzhledem k ceně v akci 200 kč jsem neváhal to jen zkusit. výsledkem bylo příjemné překvapení. Moje staré oblíbené sluchátka KOss td65 ( tehdá cenová hladina 1300 Kč) mě drolí koženku z náušníků - zdaleka tolik nebasují a hrají specificky čistě. Ale basy mi někdy chyběly,proto jsem zkusil Superluxy. Náušníky výborně obmykají moje uši, takže tlumí skvěle. Přítlak náhlavní spony považuji za 100% - netlačí a nepadá, zvažoval jsem , že by se s nimi dalo i běhat,jak zvládají potřepání hlavou, ale to by se asi uši moc potily.
Sluchátka budu rozhodně používat k discmanu a mp3 přehrávači při poslechu třeba na terase/zahradě a případně k TV (když děti dělají velký povyk). na přístrojích bez použití eqalyzerů a příkras bass boosterů hrají dostatečně hlasitě a čistě s nadstandartními basy - při běžných hlasitostech.
K HIFI věži, při potřebě prožitku z hudby, budu nadále používat Koss.

Přidáno: 13. ledna 2016

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Za tu cenu kvalitní sluchátka. Dlouhý kabel. Mušle dostatečně velká i pro dospělé ucho.
  • Osobně mi přijde přítlak zbytečně silný. Pro mě nepoříjemný tlak v oblasti pod uchem.

Za tu cenu opravdu super zvuk i konstrukce, Hledal jsem sluchátka, u kterých budu vnímat i okolní zvuky a tahle to splňují. Pokud někdo chce úplnou izolaci od okolí, měl by hledat jinde.

Přidáno: 3. ledna 2016

• univerzálnost
  • tvar ušnic

Nejsou to sluchátka, od kterých, vzhledem k jejich doslova minimální ceně lze očekávat výbornou zvukovou kvalitu. Měl jsem možnost srovnání se Sennheiser HD 598 (jenže ty stojí 6 000,-) a zvuk Superluxů je samozřejmě mnohem plošší, chybí mu předozadní prostor, navíc je jaksi "za oponou", poněkud tlumený, málo otevřený, není příliš prostorový. Kdo je zvyklý na lepší sluchátka, nebude příliš spokojen.

Pokud ale odhlédnu od srovnávání a přihlédnu k nízké ceně, pak se jedná o plně vyhovující sluchátka s velmi vyrovnaným spektrem, kde nic nepřečnívá a nic nechybí a průměrný posluchač bude spokojen. Proto jejich zvuk nepovažuji za problém, nebo chybu. Sympatické je, že se dodávají s dvěma délkami kabelu a vyměnitelnými ušnicemi (koženka/semiš). Trochu problém je, že ušnice nemají tak dobře propracovaný tvar a ani mé velmi průměrné boltce uší do nich nezapadnou nějak přesněji a po delším čase začnou uši bolet.

Používám je jako pracovní odposlechy při nahrávání, tam slouží velmi dobře a nebyla pro tento účel drahá. Pro delší soustředěný poslech bych doporučil s ohledem na kvalitu zvuku a jeho prostor a s ohledem na pohodlnost ušnic jiný model jiné značky, ovšem až několikanásobně dražší. Na této cenové úrovni ovšem těžko hledat něco výrazně lepšího.

Přidáno: 2. ledna 2016

(naposledy upraveno 2. ledna 2016)

• Naprosto skvělý zvuk, maximální preciznost a kvalita
  • Dobrý i na zpěv
  • Absolutně žádný šum
  • Kovová konstrukce
  • Nízká cena
  • Pouzdro v balení
  • Vstup na sluchátka
  • Nutnost zakoupení pop-filtru, jinak nic

Nejlepší mikrofon za tuto cenu! Doporučuji zakoupit Set se stojánkem a pop-filtrem - https://mikrofony.heureka.cz...

Superlux E205U SET

Superlux E205U SET

Přidáno: 2. ledna 2016

(naposledy upraveno 2. ledna 2016)

• Naprosto skvělý zvuk, maximální preciznost a kvalita
  • Dobrý i na zpěv
  • Absolutně žádný šum
  • Kovová konstrukce
  • Nízká cena
  • Skvělý pop-filtr
  • Pouzdro v balení
  • Vstup na sluchátka

Nejlepší mikrofon za tuto cenu!

Přidáno: 1. ledna 2016

(naposledy upraveno 1. ledna 2016)

• Cena odpovídá

Superlux D10B

Superlux D10B

Přidáno: 17. prosince 2015

Zakoupeno v Kytary.cz

• pěkný přenos s vysokou autentyčností, kvalitní příslušenství ve velkém počtu
  • nevím snad ten čínský management

za ty peníze kopie Shore legendy?
neváhejte

• Kvalitní, bytelná konstrukce
  • Polouzavřená konstrukce
  • Lehké
  • Velké náušníky
  • Kvalitný, pevný, vyměnitelný kabel (3m a 1m)
  • Velmi kvalitní redukce na 1/4" jack
  • Analytický zvuk
  • V balení i s praktickou taštičkou
  • Velmi pevné sevření (po požitý trochy síly bez problému)

Dlouhou dobu před objednáním jsem obhlížel web a hledal kvalitní sluchátka, která by zároveň byly i v rozumné cenové hladině. Váhání ukončil kamarád, když mi na vyzkoušení zapůjčil tyto sluchátka. Neváhal jsem a hned jsem objednával.

Mají příjemný, vyvážený zvuk. Hodí se jak pro poslech hudby (testovány různé hudební žánry, např. metal, folk, dubstep, violin dubstep) tak i pro hraní her (CS:GO, CoD4) a komunikaci po internetu. Použití ve velmi rušném prostředí je však sporné, neboť díky polootevřené konstrukci jsou lehce slyšet zvuky okolí (a okolí při vyšší hlasitosti slyší zvuky ze sluchátek).

Příjemným překvapením byla redukce na 1/4" jack, která je velmi dobře zpracovaná. Po zapojení do komba sice lehce šumí, ale s tím se musí u kabelu této tloušťky prostě počítat a není to nic, co by extrémně rušilo (víc by rušili kytarou vytočení sousedé ve dvě hodiny ráno)

Vyměnitelný kabel je velmi dobrou vlastností, neboť díky zapojení sluchátek do předního zdířky (a jejímu pitomému umístěni u Zalamn Z3 bedny) by mohlo hrozit jeho přetržení (což se mi u Creative HS-800 stalo). Při tloušťce tohoto kabelu však něco takového neočekávám. Délka kabelu je tak akorát. Pokud by někomu nevyhovovala, vždy se dá přikoupit v jiné délce (ceny jsem nezkoumal).

Na uších sedí dobře, náušníky jsou dostatečně velké, aby překryly celé uši (což je výborná zpráva pro brejlovce jako já). Jediným problémem se ze začátku zdálo sevření. Řešením bylo je za použití trochy síly roztáhnout - což při kovové konstrukci není takový problém, jako u plastových.

Mám-li to shrnout, jedná se o velmi kvalitní sluchátka, jenž svou kvalitou předčí spousty dražších modelů. Na uších sedí výborně, hrají výborně, co se kabelu týče, tak si nemohu stěžovat. Hodí se jak na poslech hudby, tak na hraní her i případně ke kombu (což sousedi jistě ocení). Vřele doporučuji.

Přidáno: 11. prosince 2015

Pro začátečníka dobrý.

Superlux DS01 Microphone Table Stand

Superlux DS01 Microphone Table Stand

Přidáno: 19. listopadu 2015

(naposledy upraveno 19. listopadu 2015)

Zakoupeno v MUZIKER.cz

za ty prachy super stojánek

Přidáno: 17. listopadu 2015

• Design
  • Zvuk
  • Odolnost vůči zpětné vazbě
  • Hmotnost
  • Renomé značky (to je ale diskutabilní)

Nádherný mikrofon s retro-desingem za bezkonkurenční cenu. Je těžké odhadnout, jak dlouho vydrží. Očekávám, že postupem času začne ztrácet "břink" a "jas", ale pokud se tak stane, je na něj 2 roky záruka a nebo si holt za ty peníze koupí člověk další. :) Rozhodně zkusím další mikrofony od Superluxu. Za ty peníze - nekupte to!! Dokud se tím člověk neživí, nemá cenu kupovat originál Shure za 5tis. Co jsem čelt i další recenze - u nového kusu mezi nimi není zvukový rozdíl.

Po několika zkouškách mohu hodnotit:
- zajímavější přenos zvuku jak SM58-ka
- Bere na menší vzdálenost, takže musíte být přibitý na mikrofonu (ale taky to tím pádem méně vazbí!!)
- Něco váží, takže je potřeba pořádnej bytelnej stojan - to je asi spíš mínus.

Celkově mikrofon jednoznačně doporučuju!

Přidáno: 7. listopadu 2015

(naposledy upraveno 7. listopadu 2015)

• Nízká cena, přímý odposlech
  • Šumí, občas praskne, nezvládá hlasitější zpěv

Za málo peněz hodně muziky, ale nemůžete čekat zázraky.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25