Recenze Superlux

Přidáno: 1. listopadu 2021

• Vynikající poměr cena/kvalita reprodukce
  • Poměrně dobře tlumí okolí
  • V balení 2 různé kabely
  • Přitlak opěrných patek je poměrně silný a po delší době až nepříjemný

Zakoupil jsem sluchátka z důvodu, že jedu do lázní a nechci si brát sebou svoje drahá sluchátka Audio-technica ATH-A700X a byl jsem kvalitou reprodukce mile překvapen, protože jsem takovou kvalitu vzhledem k ceně ani nečekal. Sice je při podrobném porovnávání slyšet drobný rozdíl, ale na to že srovnávám sluchátka které stojí pouze 1/8 ceny je rozdíl zanedbatelný. Sinější přítlak opěrných horních patek je u mě pravděpodobně způsobem tím, že mám poměrně velkou hlavu a tak dojde k většímu roztažení mostu sluchátek a to tlačí patky dolů. Už mě rukama prošlo několik levnějších sluchátek jako třeba KOSS UR/18 nebo Philips SHP2000 a oproti těmto sluchátkům Superlux je to pouze odpad.
Ještě je potřeba zmínit že potřebují kvalitnější zesilovač, u přehrávačů Fiio X1 a Fiio X5 nemám problém, ale u levnějšího čínského přehrávače Gueray HIFI Bluetooth MP3 Player X8 už byl s výkonem problém a tak přehrávač nedokázal sluchátka řádně vybudit, to je způsobeno hlavně tím, že mají 56 ohm. Tento problém může být i u řady mobilních telefonů.

Superlux HD-330

Přidáno: 22. října 2021

• Zvukově jsou skvělé, hrajou stejně stejně jako SONY sluchátka

Ověřený zákazník Profi-dj.cz StanLeo

Přidáno: 21. října 2021

(naposledy upraveno 21. října 2021)

Zakoupeno v Profi-dj.cz

• poměrně pohodlné
  • váha
  • zvuk

nejsem audiofil, takže nečekejte profi recenzi ,vybral jsem si tyto sluchátka dle pozitivních recenzí ke kontroleru a pc.... zkoušel jsem zvukový rozsah a slyšel jsem od 15hz do 18khz , výrobce udává od 10hz až 30khz což mi přijde až nereálný na to kolik stojí...
Hrají hezky,zvuk je většinou vyvážený, basy poměrně umí ale nečekejte zázraky...., dle mě zvuk postrádá nějakou tu dynamiku, vše je takové měkké, uhlazene,možná kromě výšek a stredovysek kde to občas dominuje a basy se ztrácí...
Popravdě čekal jsem trochu víc, ale zase vzhledem k ceně je potřeba říct že je to poměrně kvalitní produkt.
Na běžné poslechy supr, pro studio nevím a djing bych si asi priplatil a koupil jiné.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

• větší šum

doporučuji pro méně náročné

Ondra Ondra

Přidáno: 7. října 2021

• Problém s nízkým signálem, jak už tu někdo popisoval. Nejspíš vadný kus

Superlux D112

Superlux D112

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. října 2021

Poměr cena/výkon

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Michal F

Přidáno: 22. září 2021

Zakoupeno v MUZIKER.cz

• Praktické, skládací i s pouzdrem a redukcí. Překvapivě detailní a rovný zvuk. Za tu cenu dokonalý monitoring.
  • Nejsou věhlasné značky
Superlux HD662EVO

Superlux HD662EVO

Ověřený zákazník muzikant.cz s.r.o. Anonymouse

Přidáno: 19. září 2021

Zakoupeno v muzikant.cz s.r.o.

• Skvely vyvazeny zvuk
  • Pomer cena vykon
  • Pro nekoho mene nabasovane

Sluchatka jsem poridil na doporuceni kolegy a musim rict, ze jsou skvela. Krasny cisty zvuk. Mozna pro tanecni hudbu by chtely vice nabasovat, ale to se zvladne v equalizeru. Doporucuji vymenit pads za velour, ktere jsou soucasti baleni

Superlux HA3D

Přidáno: 12. srpna 2021

• kovové
  • skvěle drží
  • nastavitelná výška
  • díky přiložené redukci na ně pasuje i držák na mikrofon s větším závitem

Přidáno: 28. července 2021

(naposledy upraveno 2. prosince 2021)

• Lehká a příjemná
  • Dobrý zvuk - používám hlavně na basy
  • Dvojí konektor - odšroubováním vznikne z velkého malý jack
Superlux HD-681B

Superlux HD-681B

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Zdeněk Hisem

Přidáno: 27. července 2021

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Zkušenost nemám, neboť jsem obdržel jiná sluchátka. Tedy Superlux HD-681. Bez toho B.

Superlux TM58

Superlux TM58

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Petr

Přidáno: 21. července 2021

• Kvalitní mikrofon s vypínačem

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Derek

Přidáno: 13. července 2021

• Produkt má masivní tělo
  • Mikrofon se zdál být velice kvalitní (při poslechu ze sluchátek).
  • Výstup na sluchátka zdá se není přímé spojení mikrofon-sluchátka. V počítači se jeví jako samostatný výstup, který je možné použít jako přehrávač hudby z počítače. Výstup je velmi čistý.
  • Při nahrávání v počítači byl zaznamenán vždy velmi slabý signál. Bez ohledu na počítač (vždy systém Win10) a nahrávací program (Sonar, AudaCity, BandLab), který jsem použil. Signál nebylo téměř možné zesílit, velký šum.
  • Vzhledem k výše uvedené výhodě zabudovaného D/A převodníku, možná nebude fungovat, když mikrofon přes USB budete pouze napájet a přes sluchátkový výstup zkusíte provést záznam.

Dle recenzí, problém se slabým signálem na výstupu má mnoho lidí. Pokud vím, nepodařilo se jim ho odstranit. Řešení na můj problém jsem nenašel (netvrdím, že neexistuje).
Mikrofon jsem vrátil a vybral si stejnou značku s nástrojovým výstupem. Přes mix pult s USB funguje skvěle a velmi čistě.
Kamarád tento mikrofon mám mnoho let a funguje mu skvěle. Problém s nízkým signálem řešil prý jen jednou, souvislosti si nepamatoval. Používá systém Linux a i jiné nahrávací software.

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. července 2021

• kvalitní a čistý zvuk
  • výborný poměr cena / výkon
  • bytelný, těžký (kovová kontrukce)
  • krásný vzhled
  • vysoká vzorkovací frekvence, citlivost
  • jde dobře použít i na nahrání zpěvu / hudby
  • USB
  • lze použít jako externí zvukovou kartu pro připojení reproduktorů (3.5mm jack)
  • kolečko na ovládání hlasitosti výstupu (nikoliv pro nastavení citlivosti nahrávání)
  • stojánek občas trošku nestabilní
  • sluchátkový jack nejde použít pro odposlech mikrofonu v reálném čase

Hledal jsem mikrofon s kvalitním zvukem na videohovory, ale zároveň takový, aby do něj občas šlo něco nazpívat nebo čím by šlo hezky nahrát hlas.

Na tento mikrofon jsem na Heuréce narazil prakticky náhodou, protože nemá moc hodnocení. To ale nechápu, protože po mé dosavadní zkušenosti můžu říct, že mikrofon je v této cenové relaci opravdu špička a tak trochu skrytý poklad.

Zvuk je kvalitní, mikrofon podporuje vysokou vzorkovací frekvenci. Lze ho bez problémů použít i na nahrávání podcastů, hudby nebo zpěvu. Kvalitou budete mile překvapeni.

Stavba mikrofonu je bytelná, kovová konstrukce působí solidně. Mikrofon je spolehlivý; mám ho dva roky a funguje pořád stejně dobře.

Pozor, přiložený stojánek dokáže být občas trochu nestabilní; přitom tyto mikrofony jsou na pády dost citlivé. Osobně řeším tak, že když mikrofon zrovna nepoužívám, mívám ho na stole položený naležato.

Zároveň pozor na to, že i když je v mikrofonu 3.5mm výstupní jack a kolečko na ovládání hlasitosti, tento jack /nejde/ použít na odposlech mikrofonu v reálném čase. Pouze se chová jako externí zvukový výstup po připojení do PC a lze jím posílat zvuk ven z počítače. Bez použití dodatečného software v PC jím ale neuslyšíte, co je právě nahráváno do mikrofonu.

Navzdory těmto dvěma drobnostem jsem celkově opravdu spokojený a skutečně můžu mikrofon jen doporučit; na své si přijdou dokonce i občasní zpěváci nebo hudebníci.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Jarda

Přidáno: 28. června 2021

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Naprostá spokojenost. Vzhledem k ceně sluchátek není co řešit.

Ověřený zákazník MUZIKER.cz Zdeněk Hisem

Přidáno: 25. června 2021

Zakoupeno v MUZIKER.cz

Dal jsem na recenze a tentokrát jsem dobře udělal. 12 let jsem se živil jako mechanik venkovní sítě rozhlasu po drátě, takže o zvuku něco vím. Sluchátka za tyto peníze hrají excelentně, ani jsem nečekal že budou tak dobré. Jediná výtka je ta, že mají přílišný přílak na na uši a při dlouhodobém poslechu v řádu několika hodin z nich bolí boltce. Tak snad se časem unaví a spokojenost bude stoprocentní.

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25